PDA

View Full Version : Cena Region


  1. Cena Region, Leeds Subregion, First Round: (3) Shawn Michaels vs. (30) Neville
  2. Cena Region, Leeds Subregion, First Round: (14) Arn Anderson vs. (19) Dean Malenko
  3. Cena Region, Leeds Subregion, First Round: (6) Harley Race vs. (27) Giant Baba
  4. Cena Region, Leeds Subregion, First Round: (11) Jake Roberts vs. (22) William Regal
  5. Cena Region, Hartford Subregion, First Round: (4) Lou Thesz vs. (29) Kofi Kingston
  6. Cena Region, Hartford Subregion, First Round: (13) Rob Van Dam vs. (20) Dynamite Kid
  7. Cena Region, Hartford Subregion, First Round: (5) Terry Funk vs. (28) Steven Richards
  8. Cena Region, Hartford Subregion, First Round: (12) Jeff Hardy vs. (21) Big Daddy
  9. Cena Region, Philadelphia Subregion, First Round: (1) John Cena Vs. (32) Austin Aries
  10. Cena Region Philadelphia Subregion,First Round:(16)Nick Bockwinkel vs. (17)S. Steiner
  11. Cena Region, Philadelphia Subregion, First Round: (8) Scott Hall vs. (25)Gene Kiniski
  12. Cena Region, Philadelphia Subregion, First Round: (9) Randy Orton vs. (24) Finn Balor
  13. Cena Region, East Rutherford Subregion, First Round: (2)Bret Hart vs. (31)Mr. Perfect
  14. Cena Region, East Rutherford Subregion, First Round:(15)M. Misawa vs.(18)Seth Rollins
  15. Cena Region, East Rutherford Subregion, First Round:(7) DDP vs.(26) Shinsuke Nakamura
  16. Cena Region, East Rutherford Subregion, First Round:(10)Jerry Lawler vs.(23)Ul Dragon
  17. Cena Region, Philadelphia Subregion, Second Round:(1) John Cena vs. (16)N. Bockwinkel
  18. Cena Region, Philadelphia Subregion, Second Round: (8) Scott Hall vs. (9) Randy Orton
  19. Cena Region, Hartford Subregion, Second Round: (4) Lou Thesz vs. (13) Rob Van Dam
  20. Cena Region, Hartford Subregion, Second Round: (5) Terry Funk vs. (12) Jeff Hardy
  21. Cena Region, East Rutherford Subregion, Second Round: (2) Bret Hart vs. (15)M. Misawa
  22. Cena Region, East Rutherford Subregion, Second Round: (7) DDP vs. (10) Jerry Lawler
  23. Cena Region, Leeds Subregion, Second Round: (6) Harley Race vs. (11) Jake Roberts
  24. Cena Region, Leeds Subregion, Second Round: (3) Shawn Michaels vs. (14) Arn Anderson
  25. Cena Region, Third Round, Steet Fight: (1) John Cena vs. (9) Randy Orton
  26. Cena Region, Third Round, Last Man Standing: (4) Lou Thesz vs. (5) Terry Funk
  27. Cena Region, Third Round, Metal Object on a Pole: (2) Bret Hart vs. (10) Jerry Lawler
  28. Cena Region, Third Round, Hardcore Match: (3) Shawn Michaels vs. (6) Harley Race
  29. Cena Region, Fourth Round, 60 Minute Iron Man Match: (1) John Cena vs. (5) Terry Funk
  30. Cena Region, Fourth Round, TLC Match: (2) Bret Hart vs. (6) Harley Race