PDA

View Full Version : TNA Region


  1. TNA Region, Edmonton Subregion, First Round: (4) Lou Thesz vs. (29) Hideo Itami
  2. TNA Region, Edmonton Subregion, First Round: (13) Rikidozan vs. (20) Arn Anderson
  3. TNA Region, Edmonton Subregion, First Round: (5) Ricky Steamboat vs. (28) Christian
  4. TNA Region, Edmonton Subregion, First Round: (12) Diamond Dallas Page vs. (21)Goldust
  5. TNA Region, Lawrence Subregion, First Round: (1) John Cena vs. (32) Samoa Joe
  6. TNA Region, Lawrence Subregion, First Round: (16) Jake Roberts vs. (17) Bruiser Brody
  7. TNA Region, Lawrence Subregion, First Round: (8) Bob Backlund vs. (25) The Miz
  8. TNA Region, Lawrence Subregion, First Round: (9) Billy Graham vs. (24) Raven
  9. TNA Region, Mexico City Subregion, First Round: (3) Triple H. vs. (30) Mick McManus
  10. TNA Region, Mexico City Subregion, First Round: (14) Gene Kiniski vs.(19)Jushin Liger
  11. TNA Region,Mexico City Subregion,First Round:(6)Nick Bockwinkel vs.(27)Mad Dog Vachon
  12. TNA Region, Mexico City Subregion, First Round: (11) Daniel Bryan vs. (22) Owen Hart
  13. TNA Region, San Antonio Subregion, First Round: (7) Dory Funk Jr. vs. (26) The Sheik
  14. TNA Region, San Antonio Subregion, First Round: (10) Edge vs. (23) Greg Valentine
  15. TNA Region, San Antonio Subregion, First Round:(2)Bruno Sammartino vs.(31)Bobby Roode
  16. TNA Region, San Antonio Subregion, First Round: (15) Curt Hennig vs. (18) Ted DiBiase
  17. TNA Region, Edmonton Subregion, Second Round: (4) Lou Thesz vs. (13) Rikidozan
  18. TNA Region, Edmonton Subregion, Second Round: (5) Ricky Steamboat vs. (12) DDP
  19. TNA Region, Lawrence Subregion, Second Round: (1) John Cena vs. (16) Jake Roberts
  20. TNA Region, Lawrence Subregion, Second Round: (8) Bob Backlund vs. (9) Billy Graham
  21. TNA Region, San Antonio Subregion,Second Round:(2)Bruno Sammartino vs.(31)Curt Hennig
  22. TNA Region, San Antonio Subregion, Second Round: (7) Dory Funk Jr. vs. (10) Edge
  23. TNA Region, Mexico City Subregion, Second Round: (3) Triple H. vs. (14) Gene Kiniski
  24. TNA Region, Mexico City Subregion,Second Round:(6)Nick Bockwinkel vs.(11)Daniel Bryan
  25. TNA Region, Third Round, Metal Object On A Pole: (1) John Cena vs. (8) Bob Backlund
  26. TNA Region, Third Round, Hardcore Match: (2) Bruno Sammartino vs. (10) Edge
  27. TNA Region, Third Round, Street Fight: (4) Lou Thesz vs. (5) Ricky Steamboat
  28. TNA Region, Third Round, German Pain Match: (3) Triple H. vs. (11) Daniel Bryan
  29. TNA Region, Fourth Round, 60 Minute Iron Man Match: (1) John Cena vs. (4) Lou Thesz
  30. TNA Region, Fourth Round, TLC Match: (2) Bruno Sammartino vs. (11) Daniel Bryan