PDA

View Full Version : WWE Region


  1. WWE Region, Cairo Subregion, First Round: (4) Kurt Angle vs. (29) Giant Haystacks
  2. WWE Region, Cairo Subregion, First Round: (13) Ed Lewis vs. (20) Kerry Von Erich
  3. WWE Region, Cairo Subregion, First Round: (5) Randy Orton vs. (28) Ultimo Dragon
  4. WWE Region, Cairo Subregion, First Round: (12) Kenta Kobashi vs. (21) Brian Pillman
  5. WWE Region, Argentina Subregion,First Round:(7)Antonio Inoki vs.(26)Hiroshi Tanahashi
  6. WWE Region, Argentina Subregion,First Round: (10) Kane vs. (23) Jimmy Snuka
  7. WWE Region, Argentina Subregion,First Round: (2) Undertaker vs. (31) Masahiro Chono
  8. WWE Region, Argentina Subregion,First Round:(15)Eddie Guerrero vs.(18)British Bulldog
  9. WWE Region, Milwaukee Subregion, First Round: (3) Andre vs. (30) Edouard Carpentier
  10. WWE Region, Milwaukee Subregion, First Round: (14) Big Show vs. (19) Lex Luger
  11. WWE Region, Milwaukee Subregion, First Round: (6) Mil Mascaras vs. (27) Magnum TA
  12. WWE Region, Milwaukee Subregion, First Round: (11)Jack Brisco vs.(22)Abdullah Butcher
  13. WWE Region, Chiyoda Subregion, First Round: (1) Hulk Hogan vs. (32) Yokozuna
  14. WWE Region, Chiyoda Subregion, First Round: (16) Scott Hall vs. (17) Scott Steiner
  15. WWE Region, Chiyoda Subregion, First Round: (8) Mitsuharu Misawa vs. (25)Scott Norton
  16. WWE Region, Chiyoda Subregion, First Round: (9) Kevin Nash vs. (24) Gorgeous George
  17. WWE Region, Milwaukee Subregion, Second Round: (3) Andre the Giant vs. (14) Big Show
  18. WWE Region, Milwaukee Subregion, Second Round: (6) Mil Mascaras vs. (11) Jack Brisco
  19. WWE Region, Chiyoda Subregion, Second Round: (16) Scott Hall vs. (32) Yokozuna
  20. WWE Region, Chiyoda Subregion, Second Round: (8) Misawa vs. (24) Gorgeous George
  21. WWE Region, Argentina Subregion, Second Round: (2) Undertaker vs. (15) Eddie Guerrero
  22. WWE Region, Argentina Subregion, Second Round: (7) Antonio Inoki vs. (10) Kane
  23. WWE Region, Cairo Subregion, Second Round: (4) Kurt Angle vs. (13) Ed Lewis
  24. WWE Region, Cairo Subregion, Second Round: (5) Randy Orton vs. (12) Kenta Kobashi
  25. WWE Region, Third Round, Submission Match: (8) Mitsuharu Misawa vs. (32) Yokozuna
  26. WWE Region, Third Round, Pure Rules Match: (2) Undertaker vs. (7) Antonio Inoki
  27. WWE Region, Third Round, 30 Min. Iron Man: (3) Andre the Giant vs. (6) Mil Mascaras
  28. WWE Region, Third Round, 2/3 Falls Match: (4) Kurt Angle vs. (5) Randy Orton
  29. WWE Region, Fourth Round, Hell in a Cell: (4) Kurt Angle vs. (8) Mitsuharu Misawa
  30. WWE Region, Fourth Round, TLC: (2) Undertaker vs. (3) Andre the Giant