PDA

View Full Version : TNA Region


  1. TNA Region, Bayamon Subregion, First Round: (3) Bret Hart vs. (30) The Iron Sheik
  2. TNA Region, Bayamon Subregion, First Round:(14)Greg Valentine vs. (19)Tully Blanchard
  3. TNA Region, Bayamon Subregion, First Round: (11) Goldberg vs. (22) Paul Orndorff
  4. TNA Region, Bayamon Subregion, FirstRound:(6)Bob Backlund vs.(27)Abdullah the Butcher
  5. TNA Region, Brasilia Subregion, First Round: (7) Edge vs. (26) Bam Bam Bigelow
  6. TNA Region, Brasilia Subregion, First Round: (10) El Santo vs. (23) William Regal
  7. TNA Region, Brasilia Subregion, First Round: (15) Giant Baba vs. (18) Sid
  8. TNA Region, Brasilia Subregion, First Round: (2) Sting vs. (31) Karl Gotch
  9. TNA Region, Nashville Subregion, First Round: (1) John Cena vs. (32) Earthquake
  10. TNA Region, Nashville Subregion, First Round: (16) Arn Anderson vs. (17) Christian
  11. TNA Region, Nashville Subregion, First Round: (9) Jerry Lawler vs. (24) Jimmy Snuka
  12. TNA Region, Nashville Subregion, First Round: (8) Great Muta vs. (25) Ultimo Dragon
  13. TNA Region, Shanghai Subregion, First Round: (4) Bruno Sammartino vs. (29)Bobby Roode
  14. TNA Region, Shanghai Subregion, First Round: (13) Barry Windham vs. (20) Hawk
  15. TNA Region, Shanghai Subregion, First Round: (12) Billy Graham vs. (21) Bobo Brazil
  16. TNA Region, Shanghai Subregion, First Round: (5) Harley Race vs. (28) Cesaro
  17. TNA Region, Brasilia Subregion, Second Round: (7) Edge vs. (10) El Santo
  18. TNA Region, Brasilia Subregion, Second Round: (2) Sting vs. (15) Giant Baba
  19. TNA Region, Shanghai Subregion, Second Round:(4)Bruno Sammartino vs.(13)Barry Windham
  20. TNA Region, Shanghai Subregion, Second Round: (5) Harley Race vs. (12) Billy Graham
  21. TNA Region, Nashville Subregion, Second Round: (1) John Cena vs. (16) Arn Anderson
  22. TNA Region, Nashville Subregion, Second Round: (8) Great Muta vs. (9) Jerry Lawler
  23. TNA Region, Bayamon Subregion, Second Round:(3) Bret Hart vs. (19)Tully Blanchard
  24. TNA Region, Bayamon Subregion, Second Round: (6) Bob Backlund vs. (11) Goldberg
  25. TNA Region, Third Round: Last Man Standing: (2) Sting vs. (10) El Santo
  26. TNA Region, Third Round: Cage Match: (4) Bruno Sammartino vs. (5) Harley Race
  27. TNA Region, Third Round: Ladder Match: (1) John Cena vs. (8) Great Muta
  28. TNA Region, Third Round: German Pain: (3) Bret Hart vs. (11) Goldberg
  29. TNA Region, Fourth Round, 60 Minute Iron Man: (1) John Cena vs. (4) Bruno Sammartino
  30. TNA Region, Fourth Round, 3 Stages of Hell: (2) Sting vs. (3) Bret Hart