PDA

View Full Version : WCW Region


  1. WCW Region, Greensboro Subregion, First Round: (4) Verne Gagne vs. (29) Big Daddy
  2. WCW Region, Greensboro Subregion, First Round: (13) Goldberg vs. (20) Jimmy Snuka
  3. WCW Region, Greensboro Subregion, First Round: (12) Jeff Hardy vs. (21) Owen Hart
  4. WCW Region,Greensboro Subregion,First Round:(5)Andre the Giant vs.(28)Tully Blanchard
  5. WCW Region, Osaka Subregion, First Round: (6) Mick Foley vs. (27) Gory Guerrero
  6. WCW Region, Osaka Subregion, First Round: (11) Chris Benoit vs. (22) Ron Simmons
  7. WCW Region, Osaka Subregion, First Round: (14)Booker T vs. (19)John Bradshaw Layfield
  8. WCW Region, Osaka Subregion, First Round: (3) Triple H vs. (30) Mr. Anderson
  9. WCW Region, Sydney Subregion, First Round: (1) Lou Thesz vs. (32) The Genius
  10. WCW Region, Sydney Subregion, First Round: (16) Lex Luger vs. (17) Billy Graham
  11. WCW Region,Sydney Subregion,First Round:(9)Nick Bockwinkel vs.(24)Abdulah the Butcher
  12. WCW Region, Sydney Subregion, First Round: (8) Dusty Rhodes vs. (25) Brian Pillman
  13. WCW Region, Lexington Subregion, First Round: (7) Ultimate Warrior vs. (26) Goldust
  14. WCW Region, Lexington Subregion, First Round: (10) Rob Van Dam vs. (23) Pat O'Connor
  15. WCW Region, Lexington Subregion, First Round:(15)Giant Babavs.(18)Diamond Dallas Page
  16. WCW Region, Lexington Subregion, First Round: (2) Randy Savage vs. (31) Nikita Koloff
  17. WCW Region, Sydney Subregion, Second Round: (1) Lou Thesz vs. (17) Billy Graham
  18. WCW Region, Sydney Subregion, Second Round: (8) Dusty Rhodes vs. (9) Nick Bockwinkel
  19. WCW Region, Osaka Subregion, Second Round: (6) Mick Foley vs. (11) Chris Benoit
  20. WCW Region, Osaka Subregion, Second Round: (3) HHH vs. (19) John Bradshaw Layfield
  21. WCW Region, Lexington Subregion, Second Round:(7)Ultimate Warrior vs. (10)Rob Van Dam
  22. WCW Region, Lexington Subregion, Second Round: (2) Randy Savage vs. (15) Giant Baba
  23. WCW Region, Greensboro Subregion, Second Round: (4) Verne Gagne vs. (13) Goldberg
  24. WCW Region, Greensboro Subregion, Second Round: (5)Andre the Giant vs. (12)Jeff Hardy
  25. WCW Region, Third Round, 15 Min Iron Man Match:(2)Randy Savage vs.(7)Ultimate Warrior
  26. WCW Region, Third Round, Ladder Match: (5) Andre the Giant vs. (13) Goldberg
  27. WCW Region, Third Round, Steel Cage Match: (3) Triple H vs. (6) Mick Foley
  28. WCW Region, Third Round, Last Man Standing Match: (1) Lou Thesz vs. (8) Dusty Rhodes
  29. WCW Region, Fourth Round, TLC: (3) Triple H vs. (7) Ultimate Warrior
  30. WCW Region, Fourth Round, Hell in a Cell: (1) Lou Thesz vs. (5) Andre the Giant