PDA

View Full Version : WWE Region


  1. WWE Region, Memphis Subregion, First Round: (4) Ricky Steamboat vs. (29) Ken Shamrock
  2. WWE Region, Memphis Subregion, First Round: (13) Rick Rude vs. (20) Raven
  3. WWE Region, Memphis Subregion, First Round: (12) Roddy Piper vs. (21) Yokozuna
  4. WWE Region, Memphis Subregion, First Round: (5) Edge vs. (28) Bobby Roode
  5. WWE Region, Miami Subregion, First Round: (7) Randy Orton vs. (26) Dean Malenko
  6. WWE Region, Miami Subregion, First Round: (10) Curt Hennig vs. (23) Kerry Von Erich
  7. WWE Region, Miami Subregion, First Round: (15) Bruiser Brody vs. (18) Rikidozan
  8. WWE Region, Miami Subregion, First Round: (2) Bret Hart vs. (31) Umaga
  9. WWE Region, Manchester Subregion, First Round: (1) Hulk Hogan vs. (32) James Storm
  10. WWE Region, Manchester Subregion, First Round:(16)Antonino Rocca vs. (17)Gene Kiniski
  11. WWE Region, Manchester Subregion, First Round: (9) Batista vs. (24) Tito Santana
  12. WWE Region, Manchester Subregion, First Round: (8) AJ Styles vs. (25) Shane Douglas
  13. WWE Region, Philadelphia Subregion, First Round: (6) Big Show vs. (27) Buddy Rogers
  14. WWE Region, Philadelphia Subregion, First Round: (11)Stan Hansen vs. (22)Arn Anderson
  15. WWE Region,Philadelphia Subregion, First Round:(14)Mitsuharu Misawa vs(19)Rick Martel
  16. WWE Region, Philadelphia Subregion, First Round: (3) Undertaker vs. (30) Don Muraco
  17. WWE Region, Manchester Subregion, Second Round: (1) Hulk Hogan vs. (16)Antonino Rocca
  18. WWE Region, Manchester Subregion, Second Round: (8) AJ Styles vs. (9) Batista
  19. WWE Region, Philadelphis Subregion, Second Round: (6) Big Show vs. (11) Stan Hansen
  20. WWE Region, Philadelphis Subregion,Second Round:(3)Undertaker vs.(14)Mitsuharu Misawa
  21. WWE Region, Miami Subregion, Second Round: (7) Randy Orton vs. (10) Curt Hennig
  22. WWE Region, Miami Subregion, Second Round: (2) Bret Hart vs. (18) Rikidozan
  23. WWE Region, Memphis Subregion, Second Round: (5) Edge vs. (12) Roddy Piper
  24. WWE Region, Memphis Subregion, Second Round: (4) Ricky Steamboat vs. (13) Rick Rude
  25. WWE Region, Third Round, Metal Object On A Pole Match: (2)Bret Hart vs.(7)Randy Orton
  26. WWE Region, Third Round, Submission Match: (3) Undertaker vs. (6) Big Show
  27. WWE Region, Third Round, 2/3 Falls Match: (1) Hulk Hogan vs. (9) Batista
  28. WWE Region, Third Round, Pure Rules Match: (4) Ricky Steamboat vs. (5) Edge
  29. WWE Region, Fourth Round, 60 Minute Iron Man Match: (2) Bret Hart vs. (3) Undertaker
  30. WWE Region, Fourth Round, 3 Stages of Hell Match: (1)Hulk Hogan vs.(4)Ricky Steamboat